ПРО КОМПАНІЮ

ЦСО «Дельта-Азов» – центр автоматизації та безпеки бізнесу

    Компанія була заснована у 1991-му році, і більше 28 років здійснює діяльність на ринку комплексного обслуговування промислового та торгового обладнання.

    «Центр сервісного обслуговування «Дельта-Азов» – найбільший на півдні Донбасу сертифікований Центр сервісного обслуговування і ремонту устаткування, тривалий час займає провідні позиції на ринку сервісних послуг.

    Сьогодні це стабільна, фінансово незалежна компанія, що продовжує розвиватись і надалі, з розвиненою мережею філій в Донецькій і Запорізькій областях.

    За період існування, нами накопичено значний досвід, який дозволяє вирішувати складні і нестандартні задачі в найкоротші термміни. При цьому, мі забезпечуємо високу якість послуг і конкуретноспроможні ціни.

 

Основний напрямок діяльності:

Комплекснтй сервіс.

Автоматизація діяльності підприємств малого та середьного бізнесу.

 

Основна ціль Компанії – надання повного комплексу послуг: від консалтінгу, створення концепції до впровадження і технічної підтримки; створення ефективних рішень, спрямованих на вдосконалення систем управління підприємством; створення умов для довгострокового успішного розвитку і процввітання наших клієнтів і партнерів.

 

Стратегічні пріоритети компанії - забезпечення стабільного зростання, розширення і розвиток діяльності в напрямку автоматизації та комплексного сервісу підприємств різних сфер діяльності, освоєння нових ринків, активна робота з партнерами по Україні, впровадження інновацій в області технологій і устаткування, організація сервісного і гарантійного обслуговування на високому рівні.

 

Взаємодія Компанії з партнерами базується на високому ступені довіри, орієнтація на спільний розвиток і націлености на досягнення результатів. Ці принципи, підкріплені широким асортиментом, гнучкою політикою ціноутворення, високими стандартами сервісу, програмами стимулювання продажів і 100% гарантією якості продукції, що поставляється, дозволяють нашій Компанії протягом багатьох років залишатися постійним партнером провідних підприємств України.

 

Переваги Компанії перед конкурентами:

      Надійність і якість перевірені часом.

      Відносини, засновані на довірі.

      Багаторічна фінансова стабільність.

      Стабільна команда професіоналів різних спеціалізацій.

      Унікальний комплекс бізнес послуг. 

 

Наша Місія

Для підвіщення ефективності бізнесу наших клієнтів мі надаємо повний комплекс послуг, що постійно удосконалюється, сервіс з індивідуальним підходом до кожного клієнта.

  

Наш слоган       «ЦСО «ДЕЛЬТА-АЗОВ» - № 1 на службі Вашого бізнесу»

 

Наше кредо      Ми добиваємося максимального результату при наданні послуг, завдяки поєднанню передових технологій і унікального багаторічного досвіду наших фахівців.

Ми формуємо високі стандарти ведення бізнесу та інноваційні технології, створюючи нові можливості для розвитку співробітників, партнерів, колег, інвесторів.

 

Цінності Компанії                       

Стабільність

Більше 28 років довіри партнерів і клієнтів, успішний досвід і довгострокове співробітництво.

Персонал

Основна конкуретна перевага і основа успіху нашої Компанії.

Професіоналізм

Ми розвиваємо наших співробітників - Вас обслуговує команда професіоналів, мотивованих на результат і які поділяють командні цінності.

Репутація

Ми дорожимо своїм ім'ям і думкою наших клієнтів  - Ви отримуєте надійного піртнера.

Задоволеність клієнта

Ви довіряєте нам турботу про Ваш бізнес – Ми прагнемо перевищит Ваші очікування, приділяючи максимум уваги кожному клієнту.

Результативність

Ми прагнемо до оптимального використання всіх ресурсів, оперативності та точності виконання поставлених завдань  -  Ви отримуєте доступність послуги в будь-який час.

 

Хто з нами працює:
провідні ритейлери Україны: ТД «АМСТОР», «METRO Cash and Carry», «Эпицентр», «Простор», ТМ «Велика Кишеня», «Сильпо» «ОBI», «Сomfy», «Факсторт», «АТБ-Маркет», ООО «Ласкаво», ООО «Каскад»,  ПАО Азовобщемаш, ЧАО Азовэлектросталь, «ММК им.Ильича», ООО «Мариупольгаз», ООО «Экоильичпродукт», «Экомаркет Наша Марка», ООО «Сереп», ООО «Параллель», ООО «Мариупольский морской порт», ООО «Сателлит», мережа аптек «Донбасс-Фармация Трейдинг», «Мед-Сервис», «Фармация» «Мрия-Фарм», автозаправні комплекси «АНП», «PeGAS», агрохолдинг «Харвист» и багато інших великих підприємств України.

 

Партнер «Дельта-Азов» завжди успшішний!

 

НОВИНИ

Примушують купити касовий апарат?

/ 24 квітня 2017

8 квітня 2017р. був опублікован і набуде чинності Перелік технічно складних товарів з метою застосування касових апаратів. Даний перелік доповнює Закон №1791-VII "Про внесення зміни до податкового кодексу України".

Що таке фіскалізація? І навіщо Вам касовий апарат?

/ 24 квітня 2017

Що таке фіскалізація? І навіщо Вам касовий апарат? Використовувати РРО буде потрібно з 8-го травня. 8 квітня 2017 г. був опублікований і набрав чинності Перелік технічно складних товарів з метою застосування РРО (Постанова КМУ №231 від 16.03.2017 р). Даний перелік доповнює Закон №1791-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України".

Всі новини