ПРОГРАМНІ ПРОДУКТИ

КВАЛІФИКОВАНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДПИС

  • НОВИНА: Використання КЕП після 07.11.2020

    • КУПИТИ КЕП
      • Комплект документів для отримання КЕП
      • Отримати рахунок

      • З січня 2004 року набрав чинності прийнятий Верховною радою Закон України "про електронний цифровий підпис", в якому чітко визначені поняття, сфери застосування і юридична сила електронного цифрового підпису.

        Електронний підпис - це дані в електронній формі, які приєднуються до інших електронних данних або логічно з ними пов'язані, і призначені для ідентифікації передплатника цих даних.

        Кваліфікований електронний підпис (КЕП) - вид електронного підпису, отриманий в результаті криптографічного перетворення набору електронних даних, який приєднується до цього набору або логічно з ним поєднується і дає змогу підтвердити його цілісність та ідентифікувати особу підписувача. Електронний цифровий підпис накладається за допомогою особистого ключа та перевіряється за допомогою відкритого ключа.

        Електронний цифровий підпис може використовуватися юридичними і физичними особами як аналог власноручного підпису для наданання електронному документу юридичної сили. Юридична сила електронного документа, підписаного КЕП еквівалентна юридичній силі паперового документа з власноручним підписом правомочної особи і печаткою.

        КЕП володіє всіма основними властивостями власноручного підпису:

        • засвідчує те, що отриманий документ надійшов від особи, що оого підписала;
        • гарантує цілісніть і захист від спотворення/виправлень підписаного документа;
        • не дає можливості особі, яка підписала документ, відмовитися від зобов'язань, що виникли в результаті підписання цього електронного документа.

        Безпека використання ЕЦП забезпечується тим, що кошти, які використовуються для роботи з КЕП, проходять експертизу в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації.

        Про захист інформації Ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням http://www.me-doc.com.ua/index.php?id=1111167559.
        Про формат використовуваних документів Ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням http://www.me-doc.com.ua/index.php?id=1111167560

         

         

        Переваги КЕП

        Юридична сила електроних документів

        Закони України прирівнюють за юридичною силою електронні документи, підписані КЕП, і документи з власноручним підпсом або печаткою, а також створюють правову основу для застосування КЕП і здійснення юридично значущих дій в процесі електронного документообігу.

        Конфіденційність і безпека інформації.

        Використовуючи КЕП, Ви отримуєте додаткову можливість шифрування документів. Завдяки надійним криптографічним алгоритмам, забезпечується конфіденційность інформації, яка має на увазі неможливість доступу до неї будь-якої особо, що не володіє секретним ключем.
        Безпека використання КЕП забезпечується тим, що система електронного документообігу "M.E.Doc", яка використовується для роботи з документами в електронному вигляді і накладення на них ЕЦП, пройшла експертизу в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації.

        Можливість ведення електронного документообігу з державними структурами.

        Зручність використання одних і тих же засобів ЕЦП при обміні даними з усіма міністерствами, відомствами, при подачі звітності в будь-які контролюючі органи на території Україні.

        Удосконалення бізнес-процесів на підприємстві.
        веденя ЕДО на підприємстві істотно скорочує об'єми паперової документації, економить час співробітників і витрати підприємства, пов'язані з укладанням договорів, оформленням платіжних документів, а також їх пересилання.

        Ведення ділових відносин на сучасному рівні.

        Використання ЕЦП істотно прискорює проведення численних комерційних операцій, виключає необхідність додаткових зустрічей і багатогодинних переговорів.
        Електроний цифровий підпис - ефективне рішення для всіх, хто хоче йти в ногу з новими вимогами часу. Документи, підписані електронним цифровим підписом, можуть бути передані до місця призначення протягом декількох секунд. Всі учасники електронного документообігу отримують рівні можливості незалежно від їх віддаленості один від одного.

НОВИНИ

Змушують купити касовий апарат?

/ 24 квітня 2017

8 квітня 2017р. був опублікований і набуде чинності Перелік технічно складних товарів з метою застосування касових апаратів. Данний перелік доповнює Закон №1791-VII "Про внесення змін до податкового кодексу України".

Що таке фіскалізація? І навіщо Вам касовий апарат?

/ 24 квітня 2017

Що таке фіскалізація? І навіщо Вам касовий апарат? Використовувати РРО буде потрібно з 8-го травня.. 8 квітня 2017р. був опублікований і набрав чинності Перелік технічно складних товарів з метою застосування РРО (Постанова КМУ №231 від 16.03.2017р). Данний перелік доповнює Закон №1791-VII "Про внесення змін до податкового кодексу України".

Усі новини